.

Дорогі колеги!

З Новим роком та з Різдвом Христовим!

Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію. Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік.

Свято для дітей працівників школи

Профспілка інформує

       Професійна спілка (профспілка) - добровільна неприбутковагромадська організація,галузева спілка,що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їхпрофесійної діяльності.

Професійні спілки створюються без попереднього дозволу на основі вільного вибору їх членів, всі професійні спілки мають рівніправа.

На обліку в профспілковій організації Тарасовецької ЗОШ- 83 членів профспілки.

НАШЕ ЗАВДАННЯ : Об'єднання зусиль на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій своїх членів профспілки.

Первинна профспілкова організація керується у своїй роботі Статутом Профспілки працівників освіти і науки України

Профком у своїй роботі керується законодавчими і нормативними документами, рішеннями вищестоящих органів (обкому, райкому профспілки). У тому числі: Статутом профспілки працівників освіти і науки України; Конституцією України; Кодексом законів про працю України; Законами України «Про професійні спілки, їх права і гарантії діяльності», «Про освіту», «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про колективні договори і угоди», «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», «Про відпустки»; Типовим положенням про атестацію педпрацівників; Інструкцією про порядок ведення трудових книжок та іншими нормативними документами.

—Профком бере участь у розробці Колективного договору і здійснює контроль за його виконанням. Профком, спільно з адміністрацією школи, бере участь у: розробці правил внутрішнього трудового розпорядку; погодженні і розподілу навчального навантаження педпрацівників; роботі у створенні належних умов праці; контролі за своєчасною виплатою заробітної плати, доплат, премій; узгодженні графіків відпусток; оздоровленні працівників і їхніх дітей; здійсненні контролю за веденням трудових книжок; контролі за станом житлово-побутових умов.

Тематика засідань профспілкового комітету